+90 232 532 08 32
info@novatech-control.com

CetC – AV3672 Vektörel Network Analizörü

Anasayfa / Ürünlerimiz / CetC – AV3672 Vektörel Network Analizörü

CetC – AV3672 Vektörel Network Analizörü

Ürün açıklaması:

AV3672 serisi vektör ağı analiz cihazı, AV3672A (10MHz ~ 13.5GHz), AV3672B (10MHz ~ 26.5GHz), AV3672C (10MHz ~ 40GHz), AV3672D (10MHz ~ 50GHz) ve AV3672E’yi (10MHz ~ 67GHz) içerir. Son nesle kıyasla donanım açısından, yepyeni tasarım konsepti ve teknik öneri, süpürme hızı ve dinamik alan gibi başlıca performans indekslerini (KPI) yükseltti; Yazılım açısından, yüksek performanslı mikroişlemci yongasına sahip gömülü bilgisayar sistemi (ECS) ve Windows işletim sistemine dayanan platform, komple makinenin birbirine bağlanabilirliğini ve kullanılabilirliğini önemli ölçüde geliştirmiştir. AV3672 serisi vektör ağı analizörü, frekans yanıtı, tekli port, tepki izolasyonu, gelişmiş yanıt ve tam çift bağlantı noktası, elektronik kalibrasyon vb. De dahil olmak üzere birden fazla kalibrasyon tipi sağlar; Logaritmik genlik, doğrusal genlik, duran dalga, faz, grup gecikmesi, Smith grafiği ve kutupsal koordinatlar gibi çeşitli görüntü formatları sunar; USB, LAN, GPIB ve VGA gibi çeşitli standart arayüzlerle tasarlanmıştır. AV3672 serisi vektör ağı analizörü, fonksiyonel seçeneklerin konfigürasyonu ile geleneksel vektör ağ analizörü ile aynı tüm ölçüm işlevlerinin yanı sıra, karıştırıcının çok fonksiyonlu ve kapsamlı parametre testi de yapabilir / Dönüştürücü, sıkıştırma iki boyutlu süpürme ve puls S-parametrelerinin yanı sıra, mikrodalga şebekesinin genlik-frekans özelliklerini, faz-frekans karakteristiklerini ve grup gecikme özelliklerini hassasiyetle ölçmek. AV3672 serisi Vector Network Analyzer, verici / alıcı (T / R) modül ölçümü,

 

 Birden çok pencere tüm ölçüm kanalları görüntülemek için analiz çoklu kanal ve çoklu pencere ekranı işlevi vardır. 64 kanala kadar destekler. Maksimum 16 ölçüm penceresi eşzamanlı olarak görüntülenebilir ve her pencere eşzamanlı olarak 8 test izine kadar görüntüleyebilir, böylece gözlem sonuçlarını daha görünür hale getirir ve işlem daha kolay hale gelir.

Chinese / İngilizce çalışma arayüzü

12.1-inç yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran

AV3672 serisi vektör ağ analizörü Çince / İngilizce operasyon arayüzünü benimser. 1280 * 800 çözünürlüklü 12,1 inç dokunmatik ekran, çalışmanızı kolaylaştıracak parlak ve rahat bir renge sahiptir.

 Geniş dinamik aralık

AV3672 serisi vektör ağı analizörü, komple makinenin dinamik aralığını etkili biçimde genişleten ve geniş dinamik aralık için test talebini karşılayan karıştırıcı alma kavramıyla tasarlanmıştır.

Çevresel arayüz zengin s , esnek ve pratik

PC ve Windows işletim sisteminin, AV3672 dizi vektör ağ analizörü ile uyumlu gömülü bir bilgisayar modülden oluşan yazılım ve donanım platformu benimsemek Cihaz ve PC mükemmel bir kombinasyonunu gerçekleştirir. Kullanıcılar, veri iletişiminin optimum seçimini tamamlamak için zengin I / O arabirimlerini (GPIB, USB ve LAN gibi) kullanabilir.

Düşük iz gürültüsü,

Yüksek test doğruluğu AV3672 serisi vektör ağı analizörünün izleme gürültüsündeki mükemmel performansı, kullanıcının doğru ölçüm için talebini karşılamak için test doğruluğunu oldukça geliştirir ve özellikle düşük ekleme kaybı olan cihazların doğru ölçümü için yararlıdır. (AV3672B altında bir örnek olarak verilmiştir)

Saat – alan analizi için kapsamlı bir tasarım karakterize zaman alanlı seçenekleri ile,

AV3672 dizi vektör ağ analizörü için kullanılabilir frekans alanı ve zaman-etki alanı arasındaki ölçüm sonuçlarının anahtarlama gerçekleştirebilir Doğru arıza yerini anlamak için cihazların, armatürlerin veya kabloların kesintili noktalarını belirleyin.

Otomatik test

Kalibrasyon karmaşık: kısa devre, açık devre, yük, Through – SO PROFESSIONAL! Aynı parametreleri defalarca ayarlayın – ÇOK ÇEKİR! Ürünler sert koşullar altında test edilmelidir – FAKATLARIN gerek yok! Ayarlama ve veri kaydının ayarlanmış aralıklarla yapılması gerekir – Ne yazık ki, Ben Zamanlayıcı değilim! AV3672 serisi vektör ağı analizörü otomatik kalibrasyon, otomatik ölçüm, otomatik okuma ve otomatik yazdırma gibi entegre otomatik test çözümleri sağlayabilir. Esnek ve çoklu kontrol modları, GPIB, LAN ve USB arabirimleri aracılığıyla sağlanmaktadır. Tek yapmanız gereken, ekipmanın arabağlantısını bitirmek ve emri göndermektir. Ürünler sert koşullar altında test edilmelidir – FAKATLARIN gerek yok! Değişikliklerin ve veri kaydının ayarlanmış aralıklarla yapılması gerekir – Maalesef bir Zamanlayıcı değilim! AV3672 serisi vektör ağı analizörü otomatik kalibrasyon, otomatik ölçüm, otomatik okuma ve otomatik yazdırma gibi entegre otomatik test çözümleri sağlayabilir. Esnek ve çoklu kontrol modları, GPIB, LAN ve USB arabirimleri aracılığıyla sağlanmaktadır. Tek yapmanız gereken, ekipmanın arabağlantısını bitirmek ve emri göndermektir. Ürünler sert koşullar altında test edilmelidir – FAKATLARIN gerek yok! Değişikliklerin ve veri kaydının ayarlanmış aralıklarla yapılması gerekir – Maalesef bir Zamanlayıcı değilim! AV3672 serisi vektör ağı analizörü otomatik kalibrasyon, otomatik ölçüm, otomatik okuma ve otomatik yazdırma gibi entegre otomatik test çözümleri sağlayabilir. Esnek ve çoklu kontrol modları, GPIB, LAN ve USB arabirimleri aracılığıyla sağlanmaktadır. Tek yapmanız gereken, ekipmanın arabağlantısını bitirmek ve emri göndermektir. Otomatik ölçüm, otomatik okuma ve otomatik baskı. Esnek ve çoklu kontrol modları, GPIB, LAN ve USB arabirimleri aracılığıyla sağlanmaktadır. Tek yapmanız gereken, ekipmanın arabağlantısını bitirmek ve emri göndermektir. Otomatik ölçüm, otomatik okuma ve otomatik baskı. Esnek ve çoklu kontrol modları, GPIB, LAN ve USB arabirimleri aracılığıyla sağlanmaktadır. Tek yapmanız gereken, ekipmanın arabağlantısını bitirmek ve emri göndermektir.                                                                                                                                            

​2017’de kurulan Novatech, elektronik sektöründe mümessillik hizmetleri, kağıt, plastik, lastik ve aluminyum sektörlerinde kalite kontrolü ve otomasyonu konularında danışmanlık ve teknik destek hizmetleri vermektedir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres
Folkart Towers A-Blok Adalet Mah. Manas Bulv. No: 47 B/2601 35530
Telefon
+90 232 532 08 32
E-Posta
info@novatech-control.com