+90 232 532 08 32
info@novatech-control.com

DV POWER CAT Standart Serisi – Devre Kesici Analizörü ve Zamanlayıcı

Anasayfa / Ürünlerimiz / DV POWER CAT Standart Serisi – Devre Kesici Analizörü ve Zamanlayıcı

DV POWER CAT Standart Serisi – Devre Kesici Analizörü ve Zamanlayıcı

 

Ürün Açıklaması:

 

Devre kesiciler imalat, işletmeye alma veya bakım aşamalarında test edilmektedir. En temel test devre kesici zamanlayıcısı kullanılarak zamanlama ölçümü gerektirir. Birincil rolleri orta ve yüksek gerilim devre kesicilerinin zamanlaması ve hareket ölçümüdür. CAT Standard serisi cihazlarının uygulamaları:

 

  • elektrik enerjisi üretimi,
  • dağıtım sistemi,
  • elektrik iletim sisteminin bir parçası,
  • yükleniciler testi,
  • ve endüstriyel ortamlar.

 

CAT Standard serisi, kullanımı kolay bir devre kesici zamanlayıcı ve analizörün gereksinimlerini cazip bir fiyatla karşılar. Ayrıca, taşınabilir ve hafiftir (sadece 7 kg ağırlığındadır). Son olarak, plastik kasa kırılmaz ve kapak kapatıldığında IP67 koruma derecesine sahiptir.

 

CAT Standard serisi beş model içerir:

 

  • Üç devre kesici zamanlayıcı – CAT03, CAT31 ve CAT61
  • İki devre kesici analizörü – CAT34 ve CAT64

 

CAT03, devre kesici üzerindeki ana kontak işlemlerinin sadece faz başına bir kopma ile zamanlaması ölçümü için tasarlanmış temel bir modeldir. CAT03’ten farklı olarak CAT31, devre kesici çalışmasını başlatma, bobin akımı ölçümü ve yardımcı kontak zamanlaması ölçümü olasılığına sahiptir. CAT61, faz başına iki mola ölçebilme kabiliyeti ile CAT31’e göre farklılık gösterir. CAT34 ve CAT64, ilave analog kanallara sahip oldukları için sırasıyla CAT31 ve CAT61’e kıyasla daha ilerlemiştir. Kullanıcı test sonuçlarını bir USB ye indirebilir veya dahili belleğe kaydedebilir. CAT Standard serisi dahili bellek 500’e kadar test sonucunu saklayabilir (sayısal ve grafiksel veriler). İsteğe bağlı termal yazıcı, test sonuçlarını 80 mm (3,15 inç) kağıt rulolarına tablo ve grafik şeklinde yazdırır. CAT Standart serisi cihazlar DV-Win yazılımı ile uyumludur . Bir PC’den tüm CAT işlevlerinin tam kontrolünün yanı sıra test sonuçlarının alınması ve analizini sağlar.

 

Teknik Özellikler:

 

Koruma IP 67
Bobin Kontrolü 2 Bobin Kanalı
ANALOG KANALLAR 2 Kanal
YARDIMCI KANALLAR 3 Kanal
DÖNÜŞTÜRÜCÜLER 1 Dönüştürücü Girişi
​2017’de kurulan Novatech, elektronik sektöründe mümessillik hizmetleri, kağıt, plastik, lastik ve aluminyum sektörlerinde kalite kontrolü ve otomasyonu konularında danışmanlık ve teknik destek hizmetleri vermektedir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres
Folkart Towers A-Blok Adalet Mah. Manas Bulv. No: 47 B/2601 35530
Telefon
+90 232 532 08 32
E-Posta
info@novatech-control.com